Flace Lady System: Kuidas hoida maja järjekorras, kulutavad 20 minutit päevas

Anonim

Kui teil on tunne, et õnnelik naine sa muutusid purjus hobune, meil on kaks head uudis: sa ei ole üksi ja lahendada oma probleemi võib olla. Me ütleme, kuidas.

Flace Lady System: Kuidas hoida maja järjekorras, kulutavad 20 minutit päevas 10257_1

Kaasaegse naise ees seisvate ülesannete loetelu suudab neuroosile tuua isegi psühholoogiliselt jätkusuutlikku inimest: säilitada puhtus ja mugavus majas, kokk toitu, kaasata kasvatusse ja arendades lapsi, teenida raha, hoolitseda mina.

Elu on täis 100% efektiivsusega mitte iseenesest, vaid ainult pädeva aja planeerimise tulemusena. Viimastel aastatel ei üllata keegi viimastel aastatel keegi. Aga karm planeerimine ei sobi kõigile, seetõttu on populaarsus omandanud rohkem paindlikumat süsteemi naistele - lennata daam. Seda saab kohandada mis tahes liiki tööhõive, tervise ja elustiili funktsioonide jaoks.

• Köögi puhastamine minutis: 17 juhtumit, mida saate teekannu keeb

Fly Lady System: Põhimõtted

Ta algas leibkonna viitamise meetodina, kuid siis autor on Marla rumal kirjanik - levitatud kõigi eluvaldkondade teooria. Tema raamatut nimetatakse "koduperenaine sõitmiseks. Köögi valamu peegeldused. "

Mõned harjumused olete ilmselt juba moodustanud ja mõned peavad mõnevõrra töötama.

• Vabastage perfektsionist.

Viimane on äärmiselt oluline. Pärast süsteemi tutvumist võib mulje olla mulje, et flay daami täiuslik armuke on ülimusolek, kellel on aega ja veelgi rohkem. Kuid Marla ei väsinud rõhutades: hoolitsege iseenda eest, ärge püüdke täiuslikkust, veenduge, et juhtumite loetelu ei exhaus te emotsionaalselt.

Teine põhimõte süsteemi saab eraldada eraldi.

On vaja puhastada puhta, ilma ootamata, kuni maja muutub muda. Siis läheb aeg veidi.

Lamendamine

Me kirjutas üksikasjalikult selle üksikasjalikult, kuid me mäletame: Mõiste prügikasti Flame daam ei ole võrdne sisu prügi kopp. Need on asjad, millel on õigus olla teie kapis või on suurepärase lisaseadme sisemuses, kuid te ei meeldi neile, ei sobi, ei sobi oma elustiili või, kuigi mitte kriitiline, kuid murdis (fragmendid) , pragunenud, rebenenud). Jaotage kõik selle või visata ära.

Sa saad korraga piisavalt. Kuid uued asjad tulevad maja juurde regulaarselt, nii et see nädal on väärt viie minuti eraldamist, et sõita kõikidesse tubades käes olevate tubade kaudu ja saatke nupule tarbetu.

Autor pakub teile iga kord, kui sa ...

Autor pakub iga kord vähemalt 27 punkti visata. See on raske, kuid see muljetavaldav number paneb sind mõtlema: Kas ma tõesti vaja kõik see hea?

Ladustamisorganisatsioon

See on võimalik alles pärast löövet. Olles salvestanud maja üleliigselt, saate ülejäänud asjad kompaktselt ja ilusti lagunevad. Igaühel peaks olema oma koht. Ja kui te hoolikalt tagasi panna mis tahes elemendi - garanteeritud, et salvestada tellimuse.

Paljudel omanikel on segatud sisuga korvid, kus kõik kärbsed. Seal leiate nii konsoolide ja patareide ning tühiasi lõigule ja paberi plokkide ja palju muud. Noh, muidugi, et see ei ole nähtav, kuid selline kast ei saa üldse alustada, kui te kohe tagasi pöördute kohale.

Rutin täitmine

Tähtis kontseptsioon Flace Lady - rutiinne või rituaalid. Need on lühiajalised, kuid masinal asuvad kohustuslikud meetmed, näiteks puhastamise hambad või kammimine. Sama rutiinid tuleks rakendada tellimuse säilitamiseks.

Autor jagab hommikul, päeval ja õhtul rutiini. Mis neile tuleb, kõik otsustab ise.

Näited hommikul Rutin - voodi salvestamiseks, panna ennast järjekorras, pesta nõusid, laguneda asju kohtades. Õhtu - valmistage riided hommikul, valmistage ennast ja lapsi magama, värvige järgmisel päeval.

Päevane kodu rutiin töötavate naiste jaoks ei kuulu, ja autor ei paku, et hõlmata enesearendamist, pesemist, posti analüüsi, pikaajaliste kettidega juhtumite täitmist (vähemalt viis minutit).

Kuuma koha puhastamine

Vene kärbsed Lady sagedamini kasutavad terminit "Hot Spots". Need on avatud horisontaalsed pinnad, mis koheselt lõpetavad erinevad "mitte aktsepteeritud" objektid. Näiteks ülemise külmkapi, tühi riiulid, aknalauad, kus kontrolli, võtmed, raha, laadijaid jne on tavaliselt kogunenud.

Kui paned tühja riiulile vähemalt ühe asja, lisab see palju vähe asju, eriti need, kes ümbrus korteri ümber ja neil ei ole oma koha.

Pikaajalisel ralli saab kõrvaldada järk-järgult, kaks minutit iga päev. Ja kui te üldiselt neid probleemi punkte järgivad, siis kaks minutit on piisav kõigi kuumade laigude analüüsimiseks majas.

Kasutage taimerit

Marla rumal nõuab: kui kodutöö tegemisel on oluline mitte väsinud mitte ületada ja mitte süsteemi visata. Ta soovitab panna taimer lühikese ajavahemike järel (alates 2-15 minuti pärast, sõltuvalt ülesandest) ja sel ajal ei eristata puhastamist, ilma segamata.

Kõnede erialade ootamine, nii et taimeriga töö läheb palju kiiremini ja tõhusamalt kui ilma selleta.

Püüa mitte kiitoreid ja ...

Püüa mitte tõmmata asju rohkem kui sa suudad läbida ja pesta eraldatud aega.

Puhastamine mööda tsoonide

See on meie jaoks tavalise üldise puhastamise alternatiiv, mille poolest päevast või terve päevast. Fly Lady pakub teist väljapääsu. Me jagame maja tsoonis. Võite vaimselt, saate paberil. Tsoonid on erinevad ruumid. Ideaalis peaks olema neli tsooni - nädala jooksul. Igal nädalal eemaldatakse üks tsoon 15 minutit päevas (süsteemi nädalavahetuse autorid ei võeta arvesse - perekonna nädalavahetustel ja mitte tööks).

Aega saab muuta. Aga 15 minutit on optimaalne mitte väsinud ja midagi teha midagi teha. Kui ei ole prügi, selle aja jooksul saate pesta vaevalt pool ruumi.

Kuu lõpus naaseme esimesele tsoonile, kust nad alustasid. Ruumis ei ole aega, et otsida sama prügi ja tolmu kihti, kuue kuu jooksul ühest hooajalisest puhastamisest teisele. Ja sel hetkel mõistate tsükliliste peelumisvööndite võlu: määrdunud pinna eraldamiseks on palju problemaatilisem kui puhta ja kõndimise värskendamine paar sekundit.

Nimekirja tsoonide varieerub sõltuvalt suurusest maja.

Näitlik nimekiri on:

• Köök,
  • magamistuba,
  • Vannituba WC-ga,
  • Saal.

Keegi saab lisada hoiuruumi või tõstab esile elutuba, lasteaed. Ja keegi ühendab tsoonid oma äranägemisel: köök ja elutuba või kaks magamistuba ühes.

Kui maja on algas olekus, on teil kaks võimalust, kuidas seda teha. Saate kohe alustada puhastamist tsoonide ümber, kuid see tee ei sobi neile, kes armastavad kiiret tulemust. Lõppude lõpuks muutub maja kuu aega!

Paljud algaja kärbsed on lihtsam täielikult tagasi pesta ja alles pärast seda täielikult süsteemiga liitus.

Ära unusta: Peda on cm ...

Ära unusta: pesemine on mõttekas alles pärast löövet ja asjade ladustamise korraldamist.

• Peske vaibad.

Kui kogu maja särab, muutub 15-minutiliseks ideaalseks vahendiks puhtuse säilitamiseks.

Flace daam

Selles pakutakse kogenud kärbsed, et salvestada äri päeval, nädal ja kuu ees.

• Rahastamise arvestus;
  • Plaanid, unistused, eesmärgid lühikese ja pikka aega.

Seega kogutakse kõik olulised andmed juhtimislogi (CZH) ja see hõlbustab oluliselt elu.

Näiteks, kui te koostate nimekirja, mis võtab koos minuga haiglasse haiglasse, siis kui hädaolukorra juhtum on ilmnemisel, kui kiirabi ootab, on võimalik kiiresti ja rahulikult koguda, unustamata midagi.

Tänu KZ-le ei pea te hoidma sünnipäevi paljude jumalate, vennapoegade, sõprade ja nende laste sünnipäevad. Saate alati ette valmistada rahaliselt ette - ilma kiirusta ja tarbetuid avluralisi kulusid.

Siin on Fly Lady Control ajakirja lõpetatud näide, nii et saate navigeerida, mida see purilennuki saab olla.

Fly Lady: ülesanded iga päev

Vene-ja inglise keelt kõnelevatel saitidel saate tellida "Kelly ülesandeid" (see on Marla rumal assistent). Nad tulevad postisse, viiakse läbi 10 minuti jooksul.

Töönäited:

• Lahti hajutada aluspesu ja sokid;
  • Pühkige maalid, fotod, kujukesed;
  • Demonteerimise kingad;
  • Mine dokumentide kaudu;
  • Loo külmkapp.

Kohtuniku ülesanded iga päev jagatakse kahte tüüpi: need, kes saadavad Kelly ja need, kes ise ise määrate. Mõnikord nad lõikuvad, nii et kui te arvate, et vajate, võib kirja kirju ignoreerida.

Selguse selguse jaoks asetage igapäevased ülesanded tabelis pakutud tabelis Flace Lady System. Nad kirjutavad oma rutiinid, plaanid, 15 minutit - üldiselt, peaaegu kõik teie KZH-i andmed.

Siin on selliste tabelite näide.

31 Samm turvalise harjumuste juurde

Garla on kindel, et see on tõhusam mitte kiirustada oma peaga välisse, vaid süsteemi aeglaselt süveneda. Ta soovitab taastada oma elu kilpkonna samme - nii et kuu jooksul õnnestus mul õnnestus elada lendamise stiilis.

Algajatele on autor valmistanud ülesandeid, mis aitavad süsteemi põhitõdesid meisterdada. Üks punkt lisatakse iga päev, samas kui kõik eelmised peavad toimuma.

1. päev

Loo väike saar puhtuse oma kodus, mis peaks alati olema laitmatu kujul, sõltumata teie heaolu, tööhõive, meeleolu.

Marla rumal soovitab pesta valamu peegli sära köögis. Aga kui selline saare saab tegutseda midagi. Tema peamine eesmärk on inspireerida teid edasiseks puhastamiseks oma täiusliku olekuga.

2. päev.

Andke endale hommikul järjekorras: kerge meik, ilusad riided, kingad. Originaal on kirje "kingad pacing", kuid saate teha ilma tossud, üsna piisavalt mokasini, balleti kingad. Peamine asi ei ole sussidesse sattuda, mis peavad viivitamata.

Võite riputada silmapaistvates kohtades kleebised meeldetuletustega, mida peate tegema: näiteks puhastage valamu ja riietudes kaunilt.

Päeva 3 ja 4

Turvaline harjumusi kahe esimese päeva: valamu, riided ja kingad, kleebised meeldetuletusi.

5. päev.

Töö sisemise kriitikaga: Kirjutage kõik paberil halb, mis kõlab teie peaga aadressis ise. Ja seejärel neutraliseerivad vastupidised seaded.

6. päev.

Tehke eelmiste päevade ülesanded ja makske kuuma koha kaks minutit.

7. päev.

Lisage õhtu rutiinne, valmistage riided homme.

8. päev.

Alustage ajakirja kontrollimist. Kirjutage hommikune rutiin, mis on juba moodustanud (valamu, välimus, lugemise meeldetuletused, sisemise negatiivse, kuuma koha neutraliseerimine), samuti õhtul (valamu, rõivad, kuum koht).

9. päev.

Magab mõne minuti jooksul.

10. päev.

Rakendada 15-minutilist oma elus. Alguses saate selle aja veeta, et vabaneda killustikust, kui te ei ole ikka veel laialdaselt läinud.

11. päev.

Hangi Kzh lehele inspiratsiooni oma lemmik hinnapakkumisi.

12. päev.

Kui olete allkirjastatud elektroonilise uudiskirja Flace Lady, siis tuleb kustutada kõik tähed (post peaks olema katki).

13. päev.

Tehke Kelly ülesanne.

14. päev.

Alusta perekonna kalendri tegemist. See ei ole oluline, see on seina paigaldatud või sülearvuti kujul. Tähistavad tulevasi kohtumisi, filme filmides, klassides ringkondades, olulisi kuupäevi.

Parim riputada kalender

Kõige parem on seina kalender riputada, et kõik pereliikmed teaksid eelseisvatest sündmustest.

15. päev.

Lisage voodi täitmise harjumus.

16. päev.

Lugege inspireerivaid kandeid.

17. päev.

Valige unerežiim optimaalne deposiit aeg, kirjutage see kleebisele ja CZH-sse.

18. päev.

Värskenda oma mälu kõik peamised "käsud" Flace Lady System.

Päev 19.

Korrake inspireerivaid andmeid uuesti (saate lennutsüsteemile pühendatud istmetele) ja muidugi täita eelmiste päevade ülesandeid.

20. päev.

Lisage rutiinile pesemine.

21. päev.

Uurige mõningaid Flaigh Lady teooria sihtasutusi.

2. päev.

Kui te ei ole kontroll-loendit teinud, on aeg seda edasi minna.

23. päev.

Mõtle oma päeva rutiinile.

24. päev.

Peske torulaadimine. Lisa see toode hommikul rutiinse.

25. päev.

Proovige kontrollida KZ hommikul ja õhtul.

26. päev.

Vaata oma saavutusi. Kindlustage läbimõeldud.

27. päev.

Mõtle menüü õhtusöögiks.

Tutvustame menüü ettevalmistamist päeval või õhtul rutiinis.

Päev 28.

Tuletage endale meelde vajadust süüa paremale, juua rohkelt vett ja lõõgastuge piisavalt.

29. päev.

Tõstke aega ennast hellitamiseks.

30. päev.

Mõtle ja viidata järgmise kuu QG-lt. Salvestage olulised sündmused, mida ootate (sünnipäevad, kohtumised, kohtumised, külaskülastused arstile ja nii edasi).

3. päev.

Hoolitsege uuesti KZ-ga: täitke see välja ja kontrollige seda sellega.

Kohandage Flace Lady System iseseisvalt

Flace Lady Venemaa elanikele ja SRÜ jaoks

Neile, kes soovivad "nihutada" Flace Lady System vene korrusel, puhastusplaani üldiselt ei muutunud. Ainus erinevus on see, et paljud venelased elavad väikeste korteritega, mitte suures kodudes. Odnushka või väikeses topelt, seal on lihtsalt midagi puhastada samas tsoonis terve nädalal, kui perenaine regulaarselt toetab järjekorda.

Vene blogijaid, kes olid rumal Marlai liikmed, soovitavad käesoleval juhul vähendada tsooni puhastusperioodi või eemaldada ühe või kaks korda. Kuna see ei ole veel olnud aega pöörduda alates eelmisest kuud, see on väga lihtne hoida seda pool tundi.

Ka Peaaegu kõik Vene lugejad tajuvad nõukogu kanda kingad lacking ja iga päev "kummardada" köök valamu: näpunäited selle iga päev paljastada ja vältida välimust pihustus ja tõde on antud fanaatilisus. Kuid kõiki neid postulaate saab parandada.

Flace Lady töötavate naiste jaoks: igapäevased ülesanded

Seadke süsteem oma ajakavale. Päeva rutiinid välistavad ja lõigake hommikuse ja õhtu nimekirja, kui neil on mõni aeg.

15 minutit rahapesupiirkondadele ja mõne minuti jooksul riiuli saab eraldada nii enne töö lõpetamist ja pärast tagastamist. Päeva kellaaeg ei ole oluline: vähemalt kuus hommikul vähemalt kümme pm. See on oluline, nagu sport, süstemaatiline tegevus iga päev.

Flace daam rasedatele naistele

Huvitav positsioon ei takista ka süsteemi uurimist. Vastupidi, see on parem seda kapten seda enne lapse sündi, samas kui on vaba aega, nii et siis mitte langeda depressiooni tõttu aega.

Nädala ja kuu plaanis sisaldage arsti külastamist, asjade järkjärgulist ostmist haiglas ja lapse elu esimesel kuul, lugedes ja vaatan teavet vastsündinute hoolduse kohta. Igapäevases rutiinis - eritasu ja lisaaega puhata.

Kui puhastamine on seotud raskete asjade lohistamisega, küsige lähedaste abi.

Fly daam ema jaoks

Kui pärast sünnitust ei ole pärast sünnitust võtma kodumajapidamises mured, muutuvad rutiin, meeldetuletused, KZH ja 15-minutiliseks hindamatuteks assistendiks. Eriti meeldetuletused.

Neid tuleb paigutada väga nägemisle ...

Nad peavad olema paigutatud kõige silmapaistvamale kohale, et kindlasti unustada kana sulatada, mahusta aluspesu või steriliseerida pudel segule.

Flace Lady System teiste eluvaldkondade jaoks

Fly Lady Flaye konto

Kui soovite raha edasi minna, veenduge, et nad lahkuvad. Kontrolli logis, sissetulekute ja kulude eest vastutav. Koguge kontrollid vähemalt kaks või kolm kuud, et arvutada, kui palju me kulutame toidule, kasuliku kasuliku tasumise, laenude ja muude kohustuslike kontode maksmisele ning sellest, kui palju - meelelahutuse, hobide, kingituste ja nii edasi.

Jälgi rahandust - see ei tähenda endast keelduda hea kvaliteediga elust. See tähendab - mõtlikult lähenemist jäätmete: mitte osta liiga palju, mitte visata tooteid, ärge ajendage varusid, kus nad pakuvad allahindlust kasutu asi, mitte üle maksta suurte ostude ajal (hinnad erinevates kauplustes võivad erineda kaks korda.) .

Menüü koostamine

See aitab säästa raha ja aega, sest ostate ainult õigeid tooteid ja ostude saab vähendada üks kord nädalas.

Lisaks sellele ei ole teil peavalu, mis kokk hommikusöögiks, lõunasöögiks ja õhtusöögiks. Tõstke oma päev, et menüü paar päeva edasi teha (te saate kõigepealt alustada), on soovitav, et see langeb kokku jahedama pesuga. Pärast varude purustamist lülitate sisse nõudeplaani, mis peab olema valmis niipea kui võimalik, et midagi oleks rikutud.

Retseptid hakkavad ennast kaua säästa enne menüü tegemist. Kui fantaasia on ammendatud, kirjutage kõik toidud, mida te teate, kuidas valmistada ette valmistada (eraldi kategooria järgi: esimene, teine, suupisted, magustoidud, joogid, kondiitritooted jne). Säästa ennast selle lehe ja vaadake seda vajadusel.

Fly Lady lastele

Lapsed nagu helge meeldetuletused kirjutatud või joonistatud markerid värvi kleebised. Ja see hõlbustab oluliselt nende osalemist süsteemis.

Lapsed, on piisavalt meeldetuletusi vannitoas ja köögis, et sa pead puhastama hambaid, peske, peske käed pärast kõndimist.

Samuti saate riputada pildi, mis küsib mänguasjade mänguasjade eemaldamist.

Eelkooliealistel on aeg õpetada riideid riideid ja muid asju panna, panna raamatuid, peske oma kingad, vaikima. Eriti huvitav teha seda koos täiskasvanutega.

JÄRELDUSED: Plussid ja miinused Play Lady System

plusse Miinused
Maja on alati puhas. On raske mõista kõiki süsteemi nüansse.
Hostes on alati hästi hooldatud ja valmis saada külalisi. Võimalikud jaotused, tagasilöögid tagasi ja sellepärast täielikku pettumust süsteemis.
On aeg edasilükatud asjade jaoks. Mõned elemendid, millele autor nõuab, ei pruugi te isiklikult välja tulla.
Kuramine peaaegu kaob elust, mis tähendab, et see muutub vähem närvis. Paljud arvavad, et kirjad kirjad Kelly on ikka "prügikast", ainult virtuaalne. Nad on liiga palju, nii et naised sageli tellimuse postitamist.
Perekonna ja hobide jaoks on rohkem aega. Perfectionalid moodustavad lõputute asjade nimekirja ja hakkavad pühendama päeva ja isegi ööd oma, abikaasa ja laste kahjuks.